مزایای تحصیل در استان کبک کانادا

امکان دریافت اقامت دائم کانادا:
پس گذراندن یک دوره تحصیلی و دریافت مدرک از دانشگاه‌ها یا کالج‌های کبک و نیز مدرک B2 زبان فرانسه (گفتاری و شنیداری)، امکان درخواست اقامت دائم کانادا از طریق برنامه تجربه کبک (PEQ) وجود دارد.

کیفیت آموزش:
در تمام مراحل تحصیل در استان کبک کانادا از این مزایا بهره‌مند خواهید بود:
• مراکز معتبر تحقیقاتی و فناوری
• تخصص بالای اساتید و پژوهشگران در حوزه‌های علوم نوین
• مؤسسات آموزش عالی و مراکز فنی حرفه‌ای پیشرفته

یکی دیگر از امتیازات تحصیل در استان کبک، فرصت کسب تجربه کاری ارزشمند است. اگر مایل به کار در حین تحصیل یا بعد از آن در کانادا باشید، فرصت‌های متنوعی در استان کبک پیش روی شما خواهند بود.

کار در حین تحصیل:
سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا دامنه وسیعی از دوره‌هایی که به دانشجویان بین‌المللی امکان کار در حین تحصیل یا بعد از آن را می‌دهند، ارائه می‌کند. برای کار حین تحصیل نیازی به دریافت اجازه کار یا work permit ندارید.

هزینه تحصیل مقرون به صرفه:
شهریه دانشگاه‌ها (و کالج‌ها) و هزینه زندگی در استان کبک کانادا پایین است. شهریه برای دانشجویان بین‌المللی در استان کبک جزو پایین‌ترین‌ها در آمریکای شمالی است.
هزینه زندگی نیز در استان کبک نسبتاً پایین است. هزینه های مسکن، غذا و درمان از بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته پایین‌تر است.

امکان یادگیری دو زبان فرانسوی و انگلیسی:
زبان اول مردم کبک فرانسوی است و مدارس زبان متعددی برای آموزش زبان فرانسه در کبک وجود دارند؛ اما اکثر مردم کاملاً با زبان انگلیسی آشنا هستند و نیز بسیاری از دوره‌های کالج و دانشگاه در این استان به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *