نرم افزارهای کاربردیتحلیل آماری SPSS با IBM SPSS Statistics 21.0 x86/x64 for Win

IBM SPSS Statistics نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود SPSS .مخفف عبارتSciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در 28 جولای 2009 این نرم افزار با نام PASW که مخفف Predictive Analytics SoftWare است منتشر شد. اما در نسخه 20 دوباره نام SPSS Statistics را اختیار کرد. SPSS از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه ‌برداری، دو لتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و ... به کار می‌ رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.
در تحلیل داده ها با استفاده از این نرم افزار باید سه مرحله اساسی را طی کنید: در مرحله اول داده‌های خام را وارد کرده و آن‌ها را در یک پرونده ذخیره کنی د. در مرحله بعد باید تحلیل مورد نیاز را انتخاب کرده و مشخص کنید. در مرحله سوم خروجی را بررسی کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IBM SPSS Statistics 21:

شامل آمارهای توصیفی: جدول‌بندی شطرنجی، بسامدها، توصیفات، کاوش، آمار توصیفی نسبیتعیین آمارهای دومتغیره: میانه‌ها، آزمون تی، تحلیل پراکنش، همبستگی، آزمون‌های غیرپارامتریپیش‌بینی برآمدهای عددی: برگشت خطیپیش‌بینی برای تشخیص گروه‌ها: تحلیل عاملی، تحلیل خوشه‌ای، جداکننده و ...
تغییرات این نسخه:
Streamline analysis with powerful new algorithms
Simplify scoring and output for direct marketers
Create faster performing tables
Run IBM SPSS Statistics Base Server on IBM System z hardware

سیستم لازم برای اجرای نرم افزار:
Operating system: Microsoft Windows XP (Professional, 32-bit) or Vista® (Home, Business, 32- or 64-bit), Windows 7 (32- or 64-bit)*
Hardware:
Intel® or AMD x86 processor running at 1GHz or higher
Memory: 1GB RAM or more recommended
Minimum free drive space: 800MB
DVD drive
Super VGA (800x600) or higher-resolution monitor
For connecting with IBM SPSS Statistics Server, a network adapter running the TCP/IP network protocol
Web browser: Internet Explorer 7 or

نحوه کرک کردن نرم افزار

نرم افزار رو باز کنید و در پنجره License باز شده گزینه License my product now را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره باز شده License code موجود در فایل Serial.txt را وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید و یا اینکه پنجره License باز شده را ببندید و فایل lservrc موجود در پوشه ی Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
توضیحات
فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.فایل فشرده شده تست شده و سالم میباشد.فایل طوری فشرده شده که در صورت ارور هنگام اکسترکت کردن میتونید با گزینه Repair فایل رو ترمیم و به راحتی از حالت فشرده خارج کنید و دیگه نیازی نیست فایل مربوطه رو مجدد دانلود کنید .

سخه 32

دانلود قسمت اول IBM SPSS Statistics 21 32Bit
دانلود قسمت دوم IBM SPSS Statistics 21 32Bit

نسخه 64

دانلود قسمت اول IBM SPSS Statistics 21 64Bit
دانلود قسمت دوم IBM SPSS Statistics 21 64Bit

برای هر گونه مشورت در زمینه موضوعات آماری بر روی لینک زیر کلیک کنید:
مشاوره علمی

ورود اعضاء

نام کاربری:

رمز عبور:

ثبت نام
رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام.

  


  

طراحی و توسعه سایت توسط سپیناد