درباره ما

گروه مشاوران مدیر پلاس با هدف کمک به پژوهشگران در عرصه تحقیق و پژوهش در سال 1392 کار خود را از طریق سایت رسمی خود آغاز نمود. این گروه متشکل از اعضای هیئت علمی و دانشجویان و دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های معتبر کشور بوده و آمادگی مشاوره در تمامی زمینه های علمی را دارد.

محصولات این گروه شامل نرم افزارهای تخصصی، پرسشنامه های علمی، مطالب علمی به روز و هر گونه مشاوره علمی است.

مجموعه کاملی از نرم افزارهای علمی جهت انجام تحلیل های علمی توسط مشاوران این گروه طراحی و تهیه شده است. این نرم افزارها به طور کامل در این گروه طراحی و تولید شده و هیچ گونه مشابه خارجی یا داخلی ندارد. محققان گرامی در صورت نیاز به نرم افزارهای دیگر می توانند درخواست خود را از طریق وب سایت اعلام فرمایند تا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن ها اقدم شود.

پرسشنامه های علمی بااستفاده از مقالات به روز و معتبر از دیگر محصولات این گروه مشاوران تهیه شده و در اختیار علاقه مندان به تحقیقات قرار گرفته است. گروه مشاوران مدیر پلاس آمادگی دارد تا نسبت به تهیه پرسشنامه هایی با محتوای پیشنهادی محققان اقدام نماید. در ضمن محققانی که پرسشنامه ای در اختیار دارند می توانند به صورت مشارکت نسبت به انتشار آن در سایت اقدام نمایند.

بخش مشاوره به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره های در حوزه های مختلف علمی به محققان گرامی است. بدین منظور لازم است در بخش مشاوره نسبت به تکمیل فرم سفارش به انضمام توضیحات کامل اقدام شود.

ورود اعضاء

نام کاربری:

رمز عبور:

ثبت نام
رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام.

  


  

طراحی و توسعه سایت توسط سپیناد